Warning (2): session_start(): open(/home/governance/mod-tmp/sess_4j3mghbemi2dk62ea4j4kos311, O_RDWR) failed: Permission denied (13) [CORE/Cake/Model/Datasource/CakeSession.php, line 610]
Посібник “Навчальні гуртки” » Освіта дорослих

Посібник “Навчальні гуртки”

Навчальні гуртки як спосіб неформальної освіти стали поширеними в Швеції протягом ХХ століття. Сьогодні концепція навчального гуртка або гуртка з вивчення певного предмету, study circle, є дуже популярною методологією. 

Однією з провідних організацій, яка займається просуванням цієї технології є Studieförbundet Vuxenskolan (SV). Її досвід увійшов до української версії посібника "Навчальні гуртки", виданим Ресурсним Центром ГУРТ.

навчальні гуртки

У книзі «Навчальні гуртки» з серії «Технології соціальних змін» ви зможете знайти детальний опис методу навчальних гуртків, рекомендації для керівників гуртків, техніки правильного використання навчальних матеріалів та інше. З використанням описаних у книзі методів та технік навчальні гуртки зможуть стати справжнім рушієм розвитку громади.

Замовити примірник книги можна за телефоном (044) 296 1052 або за електронною адресою info@gurt.org.ua . 

Посібник створено за сприяння Фонду підтримки демократії ООН (UNDEF) та Шведського Агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) через Шведський НУО-Центр Forum Syd.