Warning (2): session_start(): open(/home/governance/mod-tmp/sess_54j23fk0i9k5ojm14kpvktjp30, O_RDWR) failed: Permission denied (13) [CORE/Cake/Model/Datasource/CakeSession.php, line 610]
Про проект » Освіта дорослих

Про проект

Активна життєва позиція, вміння ідентифікувати, аналізувати та самостійно вирішувати свої проблеми, знання своїх прав та спроможність їх відстоювати  - ось ті підвалини, на яких виростають заможні, успішні та гідні громади.

Протягом 2012 – 2014 років Ресурсний Центр ГУРТ та за фінансової підтримки Forum Syd (Швеція) та у співпраці з Studieförbundet Vuxenskolan (SV, Швеція) впроваджуватиме проект «Громадянська просвіта для успішної громади».

Географія проекту: Київська та Полтавська області

Тривалість проекту: 2012 -2014 роки

Мета проекту: зміцнення місцевої демократії шляхом розвитку спроможності місцевих лідерів у адвокасі діяльності та лобіювання інтересів громад, використовуючи шведську модель неформальної освіти.

Цільова аудиторія: представники місцевих організацій громадянського суспільства, місцеві активісти, лідери місцевих громад тощо.

Очікувані результати проекту:

  • Розроблена методика застосування шведської моделі неформальної освіти дорослих
  • Посилено спроможність лідерів громад та місцевих активістів до розробки та впровадження адвокасі кампаній та лобіювання інтересів громад
  • У відібраних для проекту громадах створені місцеві адвокасі групи, які впроваджують ініціативи, що відповідають інтересам громади

Діяльність в рамках проекту:

  • Визначення пріоритетів громад 
  • Проведення тренінгів з методології навчальних гуртків, адвокасі діяльності та громадського лобі, організаційного розвитку.
  • Розробка та впровадження місцевих адвокасі кампаній
  • Фінальна конференція проекту